Climate Neutral Group (CNG), придбана Anthesis Group у 2022 році, є провідним міжнародним консультантом і постачальником компенсації вуглецю.

Carbon Credit Ukraine  — це перша в Південній Африці вуглецева програма, яка сплачує фермерам за вуглецеві кредити, які вони генерують завдяки своїм практикам сталого управління землею, Ротаційний випас, покривні культури, скорочений обробіток ґрунту та інші методи покращують якість ґрунту та прибутки фермера. Завдяки збільшенню вмісту органічного вуглецю в ґрунті та зменшенню викидів парникових газів завдяки таким методам генеруються вуглецеві кредити найвищої якості.

На цій нещодавно створеній посаді Пітер відповідає за розробку та впровадження стратегії виходу на ринок для залучення нових фермерів і партнерських організацій до програми Carbon Credit Ukraine. Pieter зосереджуватиметься на наших клієнтах-ферм ерах – нинішніх і майбутніх – щоб зрозуміти їхні потреби та будувати наш бізнес відповідно до цих потреб. Він тісно співпрацюватиме з командами Carbon, Research, Agronomy та Data для підвищення 

ефективності робота та прийняття рішень на основі даних за допомогою цифрової платформи збору даних Carbon Credit Ukraine.

Пітер у душі самопроголошений ковбой, який любить океан, будує кар’єру аграрного економіста та менеджера агробізнесу. Його досвід включає комерційний та операційний досвід у галузі виробництва яловичини, садівництва, банківської та виноробної промисловості Південної Африки.

« Я приймаю можливість зосередитися на ланцюжку створення вартості в сільському господарстві з підходом «від ферми до столу» щодо управління, розвиту та консультування агробізнесу ».